Wypożyczalnia Quadów 4x4 w Zakopanem

na hasło TWOJASTRONA - 20% rabatu!

Organizujemy wycieczki na quadach dla turystów indywidualnych oraz większe wyprawy / imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych w Zakopanem i w górach. Mamy quady, ATV, czterokołowce - wszystkie jazdy na quadach Yamaha Grizzly w Zakopanem. Imprezy integracyjne - imprezy dla firm - zajęcia teambuilding. Quad Bikes in Zakopane and Cracow. Trasy rekreacyjnej i ekstremalne, po Zakopanem i Podhalu. Organizujemy zajęcia i imprezy dla firm, imprezy integracyjne na Gubałówce, atrakcje w Zakopanem, team building.

Restauracja Gazdówka

na hasło TWOJASTRONA - 5% rabatu!

W Restauracji Gazdówka smaki nowoczesnej kuchni spotykają się z wpływami Podhala. Szef Kuchni zaprasza na kulinarną podróż w czasem egzotyczne, a czasem znajome zakątki świata. Starannie skoponowane menu skierowane jest do smakoszy, gotowych zafascynować się kuchnią autorską, stanowiącą fuzję smaków polskich i międzynarodowych. W naszej karcie znajdziecie między innymi pyszne carpaccio z polędwicy wołowej, mięsne pierogi podane w sosie z gorgonzolli, lekki krem czosnkowy z chrupiącymi grzankami i majerankiem, udziec jagnięcy pieczony w białym winie z rozmarynem i czosnkie, skomponowany z ciepłymi winogronami, czy parfait z białej czekolady podane na sosie z górskich jagód.

Park linowy Zakopane

na hasło TWOJASTRONA - 10% rabatu!

Witamy serdecznie na stronie Gugu Parku! Jesteśmy parkiem linowym położonym w samym sercu Zakopanego, w pobliżu sławnej Wielkiej Krokwi. Oferujemy zabawę dla każdej grupy wiekowej - zarówno najmłodsi jak i dorośli znajdą u nas coś dla siebie, poprzez kilka tras linowych, ogromną polanę widokową, trasy biegowe w zimie i bar dostarczamy Państwu kompleksową ofertę rekreacyjną :)

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms